Nuda w łóżku? Skończ z rutyną!

Nawet w przypadku najszczęśliwszych par zdarza się tak, że do ich pożycia seksualnego może wkraść się monotonia, która jest w stanie zabić nawet najbardziej udany związek. Satysfakcjonujące życie seksualne odgrywa bardzo duże znaczenie i jest ono niezbędne zarówno w przypadku kobiet, jak również mężczyzn. Jeśli więc partnerzy zaobserwują, że nie czerpią już tak dużej przyjemności z uprawiania ze sobą miłości, czas najwyższy na wprowadzenie pewnych zmian. Zarówno w kuchni, jak i w łóżku warto poeksperymentować, aby móc odkryć nieznane dotąd smaki przyjemności. Dzięki urozmaiceniu w sypialni można na nowo podsycić swoją dawną namiętność. Jest to świetny sposób na pozbycie się rutyny. Co zrobić by urozmaicić życie erotyczne?

Rutyna w seksie? Spróbujcie tego!

1. Gra wstępna przed seksem

Przechodzenie do głównego punktu programu w postaci włożenia członka do pochwy bez jakichkolwiek wcześniejszych pieszczot mija się z celem, szczególnie jeśli chodzi o kobiecą przyjemność. Gra wstępna jest niezwykle istotna. Ponadto panie potrzebują dłuższej gry wstępnej niż mężczyźni. Warto więc zorganizować wieczór kochanków w świetle świec w połączeniu z filmem o pikantnym zabarwieniu. Jest to idealna okazja do poznania swoich ciał i pieszczenia ich. Można posłużyć się olejkami, gadżetami, żelami intymnymi oraz poeksperymentować z chłodem i ciepłem na ciele.

2. Wypróbujcie nowe pozycje seksualne

Kobieta na dole, a mężczyzna na górze to z pewnością nie jedyna opcja. Czas najwyższy spróbować czegoś nowego. Jest cała masa najróżniejszych pozycji, dzięki którym można odkryć nowe doznania. Zapomnijcie na jakiś czas o dobrze znanej pozycji na misjonarza i eksperymentujcie, a seks nabierze rumieńców.
kamasutra to coś dla was!
Być może zaawansowane pozycje rodem z kamasutry nie sprawdzą się w każdym związku ale… dlaczego by ich nie wypróbować i przekonać się na własnej skórze czy akurat nam one przypadkiem nie przypadną do gustu?

3. Odwrócenie ról

Najczęściej to panowie dominują w łóżku, jednakże warto zamieniać się rolami. Przejęcie inicjatywy przez kobietę przyniesie wiele dobrego w sypialni. Można związać swojemu partnerowi oczy i zająć się jego ciałem. W łóżku można pozwolić sobie na znacznie więcej i być takim, jakim się chce. Z całą pewnością warto wyjść poza dotychczasowy schemat.

4. Penis to nie wszystko

Mężczyźni mają na dole nie tylko dużego penisa i koncentrowanie się wyłącznie na członku nie jest jedyną możliwością. Do bardzo wrażliwych części męskiego ciała zaliczają się także jądra i krocze. Co ciekawe, odbyt również stanowi bardzo wrażliwą strefę erogenną u panów. Warto więc mieć to na uwadze podczas najbliższych igraszek w łóżku.

5. Seks ciągle w sypialni? Zmień to!

Utarło się, że uprawia się seks przede wszystkim w łóżku, ale warto zachęcić do uprawiania miłości nie tylko w sypialni, co będzie dla związku bardzo ożywcze. Masz ochotę na seks podczas spaceru w ustronnym miejscu? Powiedz o tym partnerowi, a z pewnością rozpali to jego zmysły do czerwoności. Nie trzeba robić tego wprost. Świetnie sprawdzą się znaki w postaci namiętnych pocałunków i kierowania rąk w okolice męskiego krocza.

6. Coś pysznego

Chyba każdy słyszał już o afrodyzjakach, które to zwiększają popęd seksualny? Warto więc zadbać o kolację przy świecach z pysznymi afrodyzjakami, zakończoną deserem w sypialni w postaci lodów, bitej śmietany, czekolady czy owoców.

Oceń post
[Głosów: 0 Średnia: 0]
(Visited 632 times, 1 visits today)
Wcześniejszy artykuł
Następny artykuł

3 Replies to “Nuda w łóżku? Skończ z rutyną!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *