Czy rozmiar ma znaczenie?

Od niepamiętnych czasów zadajemy sobie to pytanie w wielu aspektach. Kobiety bacznie oglądają swoje piersi, marząc by były o ten jeden rozmiar większe. Faceci z kolei marzą o wielkim przyrodzeniu. Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na to drugie pytanie. Zastanówmy się więc czy rozmiar penisa ma jakieś znaczenie dla kobiety? Czy poza aspektem czysto wizualnym grubość i długość członka sprawia, że życie seksualne jest bardziej udane?

Rozmiar nie ma znaczenia!

Znaczna część kobiet odpowie bez zawahania, że wielkość penisa nie ma dla nich większego znaczenia bo liczy się co innego – wnętrze, poczucie humoru, to jakim jesteś człowiekiem. Prawda może się jednak okazać trochę inna. Patrząc na to od strony „anatomicznej: – grubszy i dłuższy penis to głębsza i mocniejsza penetracja a to w wielu przypadkach powoduje większą przyjemność dla kobiety. Oczywiście jeśli obwód czy długość jest zbyt duża to może okazać się również problemem dlatego warto zastanowić się czy średnia Europejska, która wynosi około 15cm długości to powód do dumy czy raczej kompleksu?

Niepotrzebne kompleksy?

Prawda jest taka, że większość facetów mieszczących się w średniej jest w stanie w 100% zadowolić kobietę. Problemem wydają się panowie, którzy dysponują krótszym przyrodzeniem… Jest ich co prawda niewielu jednak nie da się ukryć, że dla części z panów mały penis jest wielkim problemem. Inną sprawą jest fakt, że część kobiet najzwyczajniej woli jak mężczyzna ma dużego i grubego członka. Podnieca je to i nie bardzo mają ochotę na igraszki z facetami mniej obdarzonymi przez naturę.

czy wielkość penisa pomaga?

Mam małego penisa – co z tym fantem zrobić?
Jeśli już znalazłeś się w grupie, która potrzebuje „coś z tym fantem zrobić” to masz wiele możliwości. Najbardziej drastyczną będzie operacja – niestety takie zabiegi niosą za sobą pewne ryzyko skutków ubocznych dlatego niewielu mężczyzn decyduje się na takie rozwiązanie swojego problemu. Warto podkreślić, że taki zabieg byłby zdecydowanie najskuteczniejszy i gwarantuje wydłużenie penisa. Jeśli jednak nie odważysz się na taki sposób pozostają Ci różnego rodzaju tabletki, kremy, ekspandery, pompki. Każdy z tych produktów ma swoje wady i zalety. Każdy ma swoją grupę odbiorców. Jedne są bardziej, inne mniej skuteczne jednak wydaje się, że z powodu mniejszej inwazyjności niż zabieg chirurgiczny we większości przypadków będą to jednak metody bardziej pożądane.

Zapraszam do kolejnych artykułów w których opiszę jak działają i jak się sprawdzają poszczególne produkty do powiększania penisa. Postaram się przedstawić rzetelne opinie osób, które stosowały różnego rodzaju tabletki, ekspandery i pompki. Mam nadzieję, że dzięki tym wpisom nie dacie się „nabić w butelkę” bo na rynku jest cała masa suplementów, które nie działają i nie można ich polecić nikomu!

Oceń post
[Głosów: 0 Średnia: 0]
(Visited 184 times, 1 visits today)
Następny artykuł

3 Replies to “Czy rozmiar ma znaczenie?”

  1. Max

    Sam nie wiem czy rozmiar penisa ma znaczenie, czy nie ma znaczenia. Mam 14cm, moja kobieta niby jest zadowolona ale czy tak fatycznie jest? Sam nie wiem, chętnie spróbowałbym go trochę powiększyć, polecicie jakieś suplementy? Na zabieg się na bank nie zdecyduję:D

  2. Robert

    Z rozmiarem penisa jest tak samo jak z kasą. Niby nie ma znaczenia a jednak każdy chce ją mieć i jest w stanie zrobić bardzo wiele by ją mieć:D:D:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *